- maj 25, 2022

Do naszego biura w Gdańsku poszukujemy Specjalisty ds. administracyjnych.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, międzynarodowym środowisku na samodzielnym stanowisku to idealna praca dla Ciebie.

Szukamy osoby, która nie boi się podejmować indywidualnych decyzji, lubi szukać rozwiązań na własną rękę, ogarnie biuro i sprawy administracyjne z tym związane ale także jest chętna do współpracy z innymi działam.

Twój zakres obowiązków

  • KOORDYNOWANIE I REALIZACJA ZADAŃ ZAPEWNIAJĄCYCH FUNKCJONOWANIE BIURA I JEGO PRACOWNIKÓW (prace administracyjno- biurowe, kontakt z dostawcami, przygotowanie i odbieranie poczty, zaopatrzenie biura, zamawianie artykułów marketingowych)

  • REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE PROMOCJI (we współpracy z działem marketingu – nadzór nad funkcjonowaniem i aktualizowaniem strony www, prowadzenie fanpage’a na Facebook, działania promocyjne na portalach branżowych i forach internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych na Google Ad oraz na Facebook, kampanie mailingowe, udział oraz wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu webinariów, konferencji, targów oraz innych wydarzeń branżowych)

  • WSPIERANIE DZIAŁAŃ SPRZEDAŻOWYCH (we współpracy z działem sprzedaży – poszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych klientów; nawiązywanie wstępnych kontaktów sprzedażowych z potencjalnymi Klientami)

  • BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTA w zakresie realizacji umów i kontaktów, wystawianie i przekazywanie faktur, rozliczenia należności, przygotowanie umów, aneksów, protokołów przekazania montażu,

  • UTRZYMYWANIE BIEŻĄCEGO KONTAKTU Z CENTRALĄ FIRMY W SZWECJI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w pracy biurowej i administracyjnej

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta oraz przy wystawianiu dokumentacji sprzedażowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych w nowoczesnych kanałach informacyjnych

  • Obsługa komputera

  • Prawo jazdy kat „B”

 Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca między 9, a 16 poniedziałek/piątek – możliwość elastycznej pracy
  • Komputer MacBook, także do użytku prywatnego
  • Pet Friendly biuro
  • Brak dresscode’u

O firmie Egain
Firma Egain zajmuje się cyfrową kontrolą i optymalizacją zużycia energii w domach i budynkach użyteczności publicznej. Firma opracowuje rozwiązania IoT, aplikacje mobilne i oprogramowanie oparte na AI, które wizualizują możliwości budynków i optymalizują zużycie energii, co prowadzi do obniżenia zużycia energii, poprawy wpływu budynków na środowisko, optymalizacji komfortu życia i wzrostu wyceny nieruchomości. Od 2021 roku Egain jest częścią firmy Kiona.

www.egain.io

O firmie Kiona
Kiona jest wiodącą firmą SaaS, której wizją jest wywieranie dużego wpływu na walkę ze zmianami klimatycznymi poprzez oferowanie najmądrzejszej i najbardziej opłacalnej platformy proptech na rynku. Firma umożliwia właścicielom budynków i innym zainteresowanym stronom osiągnięcie celów finansowych i związanych ze zrównoważonym rozwojem poprzez digitalizację nowszych i starszych budynków oraz ich systemów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i chłodnictwa. Posiadając biura w siedmiu krajach i 136 pracowników, Kiona łączy obecnie ponad 55 000 budynków komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych i publicznych oraz 3 000 sklepów spożywczych w Europie. Dzięki innowacyjnej platformie, która monitoruje, kontroluje i optymalizuje zarówno zużycie energii, jak i organizację, istniejące budynki w Europie mogą teraz stać się częścią rozwiązania na przyszłość.

www.kiona.com

Dostępne pozycje

Nie znaleziono postów

Tak, chcę demo!

Świetnie! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. Wypełnij formularz kontaktowy, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami.

Czy interesuje Cię Egain i nasze rozwiązania? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy zaoszczędzać na energii cieplnej.

Egain Polska Sp. z o.o.
ul. Bernarda Milskiego 1/37
80-809 Gdańsk
Polska

+48 505 456 781
info.pl@egain.io

support@egain.io